Hakkımızda

Şirket Profili

NASIROĞLU MADENCİLİK İNŞAAT A.Ş. 2015 yılında madencilik, inşaat, petrol, nakliyat ve enerji gibi faaliyet alanlarında uzman olarak kurulmuştur.

NASIROĞLU MADENCİLİK uzman ve yetkin kadrosuyla, gelişmiş makine-ekipman parkuruyla, madencilik ve inşaat sektöründe güvenilir bir müteahhit firmasıdır. NASIROĞLU MADENCİLİK en yeni teknolojiyi takip ederek, sektörel tüm ihtiyaçlara cevap vermeyi hedeflemektedir. Hedeflerimizi gerçekleştirirken ekibimizle birlikte gelişmek, çevre & insan ve toplum sağlığına saygı duyarak ilerlemek, temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Değerlerimiz
Vizyonumuz
Misyonumuz

  • Çevreye Saygılı ve Duyarlı & Sürdürülebilir Madencilik,
  • Yüksek İş Sağlığı ve Güvenliği Standartları,
  • Çalışanlarımızın, Performanslarını ve Mesleki Gelişimlerini En Üst Düzeye Çıkarmak İçin Destek Olmak,
  • Sürekli Gelişmek ve Yenilikleri Yakından Takip Etmek & Sürekli İyileştirmek,
  • En İyi Standartlar için En Yeni Teknolojileri Takip Etmek.

Tecrübemizi uluslararası platformlara taşıyarak ülkemizi temsil etmek, sürekli gelişmek ve ülke ekonomimize katkı sağlamak.

Madencilik faaliyetlerimizin yürütülmesi ve yönetimi aşamalarında, yüksek çevre ve iş sağlığı standartlarını uygulayarak performansımızı sürekli iyileştirmek, en iyi teknolojiler ile sektörel ihtiyaca hizmet etmek, ulusal ve uluslararası madencilik projeleriyle bilgi birikim ve tecrübelerimizi paylaşarak sürekli gelişmektir.


1

Milyon Metreküp Dekupaj

1

Metre Derivasyon Kanalı

15000

Dönümlük Arazide Meyve Ağacı Dikimi